Kdo je to MeAlien?

Kreativní vesmír MeAlien vznikl Velkým třeskem zhruba před šesti lety.

Od roku 2006 se shlukovaly částice hmoty pod značkou mi-ju ve formě lékorkových náušnic a jiných výtvarných počinů.

Zásadní změna přišla až s přestěhováním se do centra bižuterního víru, do Jablonce nad Nisou. Zde počal nevídaný boom inspirace a možností zakoupit potřebné korálky i komponenty osobně, fantazie pracovala na plné obrátky.

Vytvořila jsem zde nejprve Avantgardní kolekci, která je především o kombinaci různých materiálů a vyniká svou originalitou. O tu mi jde především u všeho, na čem pracuji.

Protože mám ráda psytrance, vznikla i kolekce UV psychedelických šperků, které září pod ultrafialovým světlem jako hvězdy na obloze, a je opět velmi originální co se týče použití UV aktivního plastu.

Postupem času jsem se začala věnovat i "prodejnějším" výrobkům, jako jsou Klarisky, Háčkované náhrdelníky aj., a skončila jsem u své nynější kolekce Peříčkových náušnic. Ty jsou teď vlajkovou vesmírnou lodí MeAlien..

Kromě šperků mým kreativním vesmírem plují i obrazy, dětské ilustrace a malby na stěnu, lapače snů, výroba plstěných maňásků a mnoho dalšího...Něco z toho se doufám časem objeví i tady na e-shopu. Inspiraci čerpám jako všichni z kolektivního vědomí Vesmíru.

 

Dámy, ženy, dívky, ať už vás z mé práce upoutá cokoliv, budu nadšená a nesmírně vesmírně potěšená a zaručuji vám, že budete opravdu jedinečná. Děkuji za každou vaši objednávku a přeji vám, ať zazáříte tam, kde budete chtít, protože Světlo se musí šířit dál...

Vaše Jekatěrina MeAlien

portretmealien