Kreativní šílenství aneb Příběhy paní parukářky část II.

Parukové šílenství pokračovalo již mimo pražské kluby, vydala jsem se slavit svátek Valpuržiny noci neboli Čarodějnic. To jsem k parukám už přidala i barvy na obličej, každý člověk mi byl malířským plátnem a tato kombinace vytvářela naprosto jedinečné kreace. Na Čarodějnicích jsme byli všichni k nepoznání a často z nás šel i strach.

Čarodějnická party se konala někde v Modřanech u Vltavy a pamatuji si, jak se mne někdo ptal, kolik mi je. Byla jsem si vědoma svého mladistvého vzhledu, tak jsem nechala kluka hádat. Hádal 22. Říkám mu: "Sekl jsi se o 10 let." On naprosto překvapeně vyhrkl:"Neříkej mi, že ti je 12!?" Na konci party byli naprosto všichni v parukách, nebo pod stolem. Nebo i pod stolem v paruce.

Barvy na obličej se mi výborně hodily i na další akci, která se konala v centru Prahy a kde kreativita prýštila všude kolem. Byl to tajemný Zombie walk. Více či méně povedené zombie se ploužily Prahou a ti, kteří vyrazili bez masky a potkali mne, rázem z nich díky dlouhým černým a černošedým parukám a barvám na obličej byla zombie jak vystřižená ze zombie-žurnálu.

Na jaře se konalo i pokračování přehlídky domácích tvůrců Code:Mode, opět v karlínské hale, kam jsem vyrazila s lékorkovými náušnicemi a samozřejmě se zásobou paruk. Byla to opravdu zábava a mohla jsem oparukovat konečně i ženy a dívky ve střízlivém stavu, které si často paruku i koupily. Stala se ze mne úspěšná obchodnice.

Další z povedených událostí byl oblíbený Milion Marihuana March na pražské Parukářce. Tam jsem se cítila jako doma, ano - parukářka na Parukářce. MMM hýřilo barvami a já tam zapadla jak zadek na hrnec. Na obličeje jsem malovala svatou bylinu a návštěvníci byli k parukám velmi vstřícní, ať už bylinu požili či nepožili. Party skončila v klubu Bunkr, kde jsem jako kreativec nemohla chybět a kde už snad nikomu nevadilo, že mu nějaká bláznivá ženská nasazuje paruku. Při odjezdu mi se mi do cesty připletl zvláštní letáček - pozvánka na psytrancový festival Bibione.

A tak jsem se poprvé v životě seznámila s mystickým hudebním stylem psytrance, a toto setkání bylo osudové....

 caryblogmmmblogcodemodeblog